Futro - Dwarf Rogue - Subtlety

Futro - Dwarf Rogue - Subtlety

Příspěvekod Futro » 26 čer 2016, 03:59

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?:

Rám dveří :D Néé stačí Futro :D

Nick:

Futro

Class:

Rogue

Spec:

Bude Subtlety

Vaše další postavy:

Žádné

Kvalita gearu:

Mizerná až nulová (Item level 4 až 9 :)

Odkaz na talenty:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Talent_(schopnost)

Napište nám něco o sobě:
Zdravím,

nebudu to déle natahovat, přeskočím pár bodů a představím se. Jmenuji se Michal, je mi 28 let (tzn. ano skutečně pro tuto hru dosti postarší pán) a chtěl bych znova hlavně pro relax hrát tuto hru s dobrou partou lidí. Prošel jsem spoustu guild na fóru i jejich stránky a Vy se mi jevíte nejsympatičtěji. Jsem noční hráč počítačových her, je to dáno hlavně tím, že už vlastním i rodinu, takže většinou k dispozici jsem od 20 hodin (dlouho do noci), jasné ale, že domluva je vždy na prvním místě. Mohu nabídnout milou, dobrotivou povahu. Životní zkušenosti :D. Pokud si vzpomenu tak i možná nějaké znalosti ze hry (přeci jen ji hraji s přestávkami už od originálu). Jsem samostatný. Většinou nekonfliktní (nechci psát, že úplně, může se stát cokoliv). Na serveru jsem i s cestou dva dny ale rád jsem již od začátku v nějakém bodu dění a proč se neseznamovat postupně i při expení?

Jde mi prostě hlavně o dobrou skupinu lidí a nejlidštější jste mi připadli Vy.

Po pravdě moc nevím, jak na takovou přihlášku budete reagovat, ale doufám, že kladně. Doufám, že v tom nemám moc hrubek, přeci jen je 5 ráno a jdu spát.

Mějte se zatím hezky HHH ;)
Futro
Nemluva

Re: Futro - Dwarf Rogue - Subtlety

Příspěvekod rajki » 07 lis 2016, 13:06

Neviem ci ta uz niekto kontaktoval ale momentalne mame stalu partu na raid a nehladame ludi. I ked inv do G mozes dostat, predsa len sa stane ze nejaky gnome nedojde alebo NElfom nejde net :) Kazdopadne Guilda funguje uz len ako komunita a v hre sa stretava len na raid time.

Ak tak kontakt in game - Rajki
rajki
Nemluva

Zpět na Přihlášky do guildy