[PŘIJAT] Wolfx - Paladin - Holy

[PŘIJAT] Wolfx - Paladin - Holy

Příspěvekod Wolffix » 25 pro 2013, 23:12

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: Michale/Wolfe

Nick: Wolfx
Class:Paladin
Spec: Holy
Moje další postavy: Žádné

Kvalita gearu:5918
Odkaz na talenty:TALENTY(Holy)
Odkaz na armory:GEAR(atd.)

Dual Talenty: Retribution
Kvalita equipu na dual?: Celkem nízká jelikož sem začal sbírat před pár dny ;) Dost itemů stále holy, cca 5.3k gs+ neosoketovaný, neoenchovaný, jelikož dost rychle měním jeden za druhým.

Raidy, které jsem prošel na Twinstaru:ICC10/25(taktiky znám na normal všechny 11/12, na hc neznám profesora, prince, sindru, liche), ToC10/25, ToGC10/25, UD10/25(krome poslednich pár bosu), Nax10/25
Mé zkušenosti z offi.?: Ano, na offiku jsem hrál cca rok (konkrétně na Drak'thulu) ještě když tam byl Wotlk. Odešel jsem odtamtud hlavně kvůli tomu že mí přátelé co začínali hrát se mnou odešli na hordu a já už nechtěl víc utrácet peníze tak jsem šel na freečko.

Screen HPS z raidu: Heal na Queeně 10man hc - queena už byla skoro mrtvá, těsně před koncem nějaký borec vywipoval raid flamy, jelikož jsem na phobosu chvíli bohužel zatím nemůžu poskytnou lepší screen. :/
Screen UI s ukázanými Addony(ty vypište níže, proč je používáte, atp.):UI(včetně addonů)

Addony: Aesa(hlavně do pvp), Atlasloot(sleduju co mi kde padá, kolik co stojí atd.), Baudbag(spojuje všechny batohy do 1 a umožňuje nahlížet do banky na dálku), BonusScanner Cont., Coolline(trošku přebytečný ale pokud jde o dlouhé cd alespoň vidím za jak dlouho mi naběhnou), Gatherer(kvuli profkam), Gear Score, Group Calendar, Move Anything (ui settings), Omen(abych věděl komu házet salvu :D ) OmniCC, Power Auras Classic (lépe vidím kdy mi procne něco co potřebuju, anižbych musel koukat do bufů nahoru), Quartz(ui), Recount(sleduji hps, dps, atd.) Sexymap(zakrývá kolečka addonů na minimapě)Swatter, VuhDo (začal jsem používát nedávno namísto healbotu, velice dobrý addon všem doporučuji) a samozřejmě DBM !!! :)
Theorycraft: Celkově mám prioritu nastavenou tak že si držím na MT BoL a healuji off Tanka, pokud můžu a nemusím držet periodicky oba tanky zároveň kvůli rychlému switchi tak držím i raid pomáhám jiným healerům. Na bosovi si udržuji Judgement of Light a snažím se co nejvhodněji používat Divine Pleu, tak aby při náročné situaci na heal ji nebylo třeba zapínat i když je to někdy nutné. Podle situace (jak na jakém bosovi) si zapínám Křídla a iluminačku a divine favor také podle situace i když někdy se to snažím využít prostě co nejvíce. Talisman používám případně k plee aby mi to trošku vynahradilo snižený heal o 50%. Průběžně si k judgementu hodím Shield of Right... aby se mi více nabouchávala mana. Když je nutno nebojím se použít HoS(hand of sacr.), HoP a Salvu hážu podle omenu, snažím se sledovat hlavně na začátku pullu kvůli přebrání agra ale i v průběhu. Nejvíce samozřejmě používám HL a HS na cd a také instatní flash na tanka se sacredem aby měl hotku. To je tak vše co si vybavím. ;)

Jak kvalitní máte internet?: I přez to že mám doma další 2 lidi, kteří aktivně používají internet, jsem s nima domluvený, že když jdu raid vypínají si internet a hraju naprosto bez lagů. (výjimkou je špatné počasí když např. hodně sněží nebo je silná bouřka tak mi to může lagovat a i dokonce spadnout, ale jedná se naprosto i vyjímečné situace)
Jaké máte v raidu FPS?: Dost záleží na bosovi normálně kolem 30+- bez sekání, pokud se to třeba trhá snižuju si view distanci a vypínám shadow effecty. Přinejhorším, pokud fps padne hodně nízko, tak to stále neohrožuje natolik můj výkon, že bych nemohl hrát.

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce? --> Tak ohledně raid timu mi velice vyhovuje, jelikož pracuji pouze příležitostně a jen o prac. dny, na raid čas vždy mám, a jsem i ochoten trávit hodně času na progresu.

O ŽIVOTĚ:
Věk:18 let
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?:když jsem hrál na Deimosu ještě tak jsem převážně kočoval z jedné guildy do druhé, hlavně protože jsem nejvíc hrál pvp. Nejdéle jsem byl v UndeRRateD, kde jsem také působil 3 měsíce jako GuM. Na ToC sezóně jsem chodil ToGC25 s guildou Deathbringers i když jsem nebyl členem. (byla to altovní grupa, ale vždy bez problému padlo 4/5, Anuba jsme bohužel nezkoušeli progresovat). Po tom co jsem dostal ban jsem si znovu vyexpil stejnou postavu na Phobosu před 18 dny (čistě nahraného času), kde jsem se pokusil opět složit guildu UndeRRateD ale po chvíli jsem to vzdal a podal si přihlášku do guildy Kaldorei kde jsem už pár dní. I přez to že jsme dali 11/12 na 25 (normaly, jen par hc) se mi tam moc nelíbí jelikož tam nikoho neznám a nejsem moc spokojený s pár detaily, ale nechci je rozebírat.
Důvod odchodu z předchozích guild: Jak už jsem psal, hledal jsem kolektiv, který by mě přijal, a mohl bych s ním nejen raidovat, ale také se i bavit. Poslední odchod nebyl tak úplně dobrovolný, ale už jsem se poučil a neplánuju dostat ban :D

Časy kdy jste online: Normálně skoro každý den, podle nálady, pokud se nejedná o raid time, v tom případě dojdu minimálně o půl hodiny dříve abych se mohl nachystat.
Mumble, sluchátka/mikforon?, můžete se bez problému vyjadřovat při raidu?: Mumble, sluchátka, mikrofon, to vše používám aktivně každý den i když ani třeba nejsem na wow, prostě jen tak kecám s přátely z bývalé guildy.

Proč chcete právě k nám: Rozhodl jsem se z několika příčin naráz, asi ta největší byla doporučení od dobrého kamaráda bývalého člena guildy a parťáka na arénky, který u Vás hraje. A také jsem si řekl, že po 7 letech hraní wow, jsem obdržel dost zkušeností, ale né na tolik že bych je ještě nemohl rozvíjet dál a Vaše guilda mi příjde jako nejlepší pro tento účel. Vím, že u Vás se dají najít jedni z nejlepších hráčů, u kterých bych se mohl něco nového naučit a tak se posunout ještě o stupínek dál.
Co můžete guildě nabídnout?: Můžu nabídnout, sebe. Tělo i duši. Jak jsem říkal nepovažuji se za nějaký extra skill, ale určitě si myslím že ani na škodu nejsem :)
Znáte někoho z guildy?: Chucker

Napište nám něco o sobě: Je to pouze můj pohled na sebe a možná jiní lidé míní jinak, ale sebe vidím jako naprosto nekonfliktního, přátelského, racionálně smýšlejícího a pohodového člověka, který by neměl chybět v žádné skupině :D. Co se týče RL tak se rád zabývám ježděním na kole, hraním na kytaru, ale stále mě nejvíce přitahují počítače, takže jim věnuji dost času a také proto plánuji nastoupit příští rok na VŠ v oboru aplikované informatiky. Pokud mě příjmete, budete mít možnoust posoudit sami, jaký jsem :)
Naposledy upravil Wolffix dne 26 pro 2013, 14:35, celkově upraveno 1
Wolffix
Nemluva

Re: Wolfx - Paladin - Holy

Příspěvekod Chuck » 26 pro 2013, 11:47

Wolfiho znám hodně dlouho, dobrý a spolehlivý hráč, jak pvp tak pve. Za mě určitě doporučuju. <->
Chuck
Žvatlal

Příspěvekod Spamzoor » 26 pro 2013, 12:35

A kdybych to měl shrnout. Za mě to vidím tak, že ty by si šel jako main Holy. Wolfxe bychom teoreticky vzali taky. U nás máme jednoho novice Elenore a poperete se, aby v guildě zůstali pouze dva. Jak docházkou, tak skillem a podobně.
Spamzoor
Kecálek

Příspěvekod Phobos » 26 pro 2013, 13:42

at zije soutez a vyhraje ten nejlepsi - ANO
Shaman resto - 80 lvl
Phobos
Kecálek

Příspěvekod Remedy » 26 pro 2013, 15:01

ano
DPS is science, tanking is skill, Healing is ART.
_________
Remedy, the Astral Walker - 80 lvl Shadow Priest
Remedy
Diskutér

Příspěvekod Kukajda » 27 pro 2013, 09:13

Pěkná přihláška + reference od Chuckera, za mě ANO

PŘIJAT - ingame si napiš o přijetí
Kukyna Kukajda Kukynka
Kukajda
Řečník

Zpět na Vyřešené přihlášky