[PŘIJAT] Karrypto-Retribution Paladin

[PŘIJAT] Karrypto-Retribution Paladin

Příspěvekod Karrypto » 26 pro 2013, 12:21

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: Oslovujte mě normálně Karrypto

Nick: Karrypto
Class: Paladin
Spec: Retribution
Vaše další postavy: Verdes-Warrior, hraji s ním PvP, PvE s ním nehraji.

Kvalita gearu: Trinkety a pár doplňků z ToGC25, zbytek mi doplňují věci z ICC25 normal a heroic.
Odkaz na talenty: http://armory.twinstar.cz/character-tal ... eI&group=1
Odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Karrypto

Jaké máte dual talenty?: Nevyužité, jsem pouze retribution v PvE.
Kvalita equipu na dual?:

Raidy, které jste prošli na Twinstaru: Od počátků Naxxramasu až po dnešní ICC. V Ulduaru jsem položil Algalona(10, 25-man+Herald of the Titans) a Yogg-sarona +1, ToGC mám Insanitu (10 i 25-man) a v ICC 10 HC 11/12 (LK 24%) a ICC25 mám HC 9/12
Máte nějaké zkušenosti z offi.?: ne

Screen DPS Dummy: http://imageshack.us/a/img822/3404/hwm3.jpg
Screen DPS/HPS/TPS z raidu: http://imageshack.us/a/img5/9978/io51.jpg
Screen UI s ukázanými Addony(ty vypište níže, proč je používáte, atp.):

Addony: DBM, Pallypower, Threat Indicator, Damage meter
Theorycraft: Sbírám STR doplňky, s AGI věcmi nemám zkušenosti. Na single target, který trvá déle než minutu, používám Seal of Vengeance, jelikož nahazuje dotku, při které tiká celkem hodně dobrý dmg, a také mám po 5ti stackách mnohem vetší ránu judgementem, na více targetů používam Seal of Command. Začínám nahozením consecration, poté judgement, crusader strike, divine storm, exorcism, snažím se replenishovat consecration, avšak primárně se soustředím na divine storm(40% reset CD), crusader strike, jelikož má velmi malý CD a JoW. Pod 20% HP doplňuji rotaci o Hammer of Wrath.

Jak kvalitní máte internet?: UPC 120 Mb/s
Jaké máte v raidu FPS?: 60 ať je to kdekoliv a při čemkoliv. :twisted:

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce? Ano

O ŽIVOTĚ:
Věk: 18
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?: EfaE
Důvod odchodu z předchozích guild: Důvod není vůbec v tom, že bychom něco nedávali, ba naopak, já jsem byl rád, že jsem měl možnost si projít tolik HC bossů po takové době, ale poslední dobou, né že by mě nebavila hra, ale tím jak odešli lidé, se kterýma byla na raidech i mimo raid sranda, měl jsem si s nimi co říci, tak už mě to zkrátka nebaví. Proto bych se rád přidal k vám, kde mám stejné starého kolegu, se kterým se znám už 12 let (zdravím Spamzoora :D).

Časy kdy jste online: Mohu být ve směs celý týden online, avšak čas kdy si můžu nasadit sluchátka a chvilku se vypnout z real life, tak je v tu neděli od 18:00 kdy máte raid time. Stále jsem zatížen povinností staršího bratra a musím se občas starat o svého ročního bratra. (Přes rodiče někdy zkrátka vlak nejede :D)
Mumble, sluchátka/mikforon?, můžete se bez problému vyjadřovat při raidu?: ANO, bez problému.

Proč chcete právě k nám: Jak jsem zmínil, jdu sem k vůli kámošovi, kterého už znám velice dlouho a také se chci podílet na kvalitním progressu.
Co můžete guildě nabídnout?: Jako damage spec, mohu nabídnou snad slušný dmg na poměr mého EQ, pohodového člověka, který se snaží přizpůsobit všemu v guildě.
Znáte někoho z guildy?: Spamzoor a Koudak(se kterým jsem se osobně setkal na hradeckém srazu)

Napište nám něco o sobě: Zdravím všechny, mé jméno je Lukáš, chodím na střední odbornou Informační školu Hradební v HK, má záliba je nyní fitko a jsem velký fanda do Gymnastiky.
Karrypto
Nemluva

Re: Karrypto-Retribution Paladin

Příspěvekod Spamzoor » 26 pro 2013, 12:39

No way :lol: doufám, že ti napíše Myway, za mě PRO.
Spamzoor
Kecálek

Příspěvekod Phobos » 26 pro 2013, 13:21

dobre reference prihlaska slusna - za me ANO
Shaman resto - 80 lvl
Phobos
Kecálek

Příspěvekod Remedy » 26 pro 2013, 15:03

ano
DPS is science, tanking is skill, Healing is ART.
_________
Remedy, the Astral Walker - 80 lvl Shadow Priest
Remedy
Diskutér

Příspěvekod Myway » 26 pro 2013, 17:05

Vzhledem k tomu ze mate oba stejne zkusenosti atd rotace gemovani znate nemam problem jsem PRO at vyhraje ten lepsi

ps: koukam ze si taky rad editujes :P
Obrázek
NAVZDY KONEC
BEST PALADIN EU
Myway
Žvanil

Příspěvekod Kukajda » 27 pro 2013, 09:10

Na zkoušku ANO, když už máš reference od Spama.

PŘIJAT - ingame si napiš nějakému officírovi o přijetí.
Kukyna Kukajda Kukynka
Kukajda
Řečník

Zpět na Vyřešené přihlášky