[PŘIJAT] Elfusen - Hunter - MM

[PŘIJAT] Elfusen - Hunter - MM

Příspěvekod Elfusen » 04 led 2014, 10:05

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: Elfe

Nick: Elfusen
Class: Hunter
Spec: Marksman
Vaše další postavy: Žádné

Odkaz na talenty: TALENTY
Odkaz na armory: ARMORY
Kvalita gearu: 6018 GS
Chybí mi dbv, zbraně z LK, neck ze Sindry + HC. To je taky důvod proč socketuju Agi, protože nemám 800 Arp ze samotného gearu. Kvůli absenci HC itemů se musím taky omezovat na Hit, proto se mi třeba válí top Wrist v bance.

Jaké máte dual talenty?: Marksman PvP
Kvalita equipu na dual?: 2/5 Rele set, 5x Wrathful item (nijak to PvP nehrotím, ani jsem si moc nedal záležet s talentama.. to jen tak někdy třeba do budoucna)

Raidy, které jste prošli na Twinstaru: ICC10 12/12 (8/12 HC), ICC25 11/12 (8/12 HC), ToGC10 5/5, ToGC25 4/5, NAXX10 15/15, NAXX25 15/15, EoE, ONYX, OS. Neznám RS, UD a chybějící HC v ICC (princové, LK, Sindra, profesor).
Máte nějaké zkušenosti z offi.?: Ne

Screen DPS Dummy/Raid:
Obrázek Obrázek

Addony:
Atlas - Dobrý přehled dropu itemů z bossů a možnost jejich linkování do chatu
Auctionator - Pomocník v AH, umožňuje např. otevření aukce/báglu/charu dohromady
Bagnon - Zobrazení všech baťohů v jednom s možností koukat vzdáleně do banky
Bartender4 - Dovoluje uspořádat nebo smazat bary dle libosti. Já si dal spelly do základního baru, kde je vmísené Forte, na pravé straně mám buffy (aspekty a auru) a na levé gyros meny
BasicMinimap - rozhodl jsem se pro tenhle addon, protože mi dovoluje vybírat tracking (5% bonus damage) pouhým kliknutím kamkoliv do mapy, taky oddaluje/přibližuje scrollováním a zakrývá tlačítka jako slavná SexyMap, která akorát žere fps ;-)
BonusScanner - Scanuje GS hráčů a přidává je do databáze. Nemusím dávat inspect a vidím GS hned.
ButtonFacade - Nastavení vzhledu tlačítek v barech, dokáže pracovat i se SatrinaBuffFrames. Já ho použil především na černé rámečky.
Cromulent - Podává zone info (fishing, level expení, raidy, dungeony atd.)
DrDamage - Zabuduje na tlačítka číslo a vypočítává průměrný dmg jednotlivých spellů, jejich crity atd.
ExplorerCoords - Přidává na mapu špendlíky zobrazující místa nutné k objevení pro Explorera
Forte - Stylové zobrazení končících cooldownu spellů. Nemusím kontrolovat všechny tlačítka a jejich cd.
Grid - Začal jsem spolu s dalšími addony nedávno používat místo xPerl balíčku. Jedná se o alternativu HealBot nebo Vuhdo apod. Já ho mám pro přehled v raidu a na nástřely. Ukazuje taky vzdálenost od ostatních hráčů, např. range od healů nebo hráčem zvolené debuffy, např. kousnutí od queeny nebo hráče v agru.
IceHUD - Jedná se o heal a mana bary okolo postavy. Radši to mám dvakrát s Pitbull addonem. Ukazuje životy, manu a cast spell/time targetu a jeho debuffy ode mě. Pro mě je nejdůležitější můj cast bar
kgPanels - Přes tuhle utilitku je možné nahrát do pozadí obrázky (layouty). Využil jsem to na šablony pro Bartender4 nebo rohové "černokytky". Možná se smějete, že je to jen pro dekoraci k ničemu, ale já s tím rychle zareaguji na situace, kdy svítí rám obrazovky (proto jsem použil černou).. např. ohně u queny, low hp atp.
Mapster - Umožňuje koukat do mapy a být zároveň ve hře a pohybovat se nebo nahrání neobjevených částí mapy
Omen - Addon ukazující agro. Díky tomuto nepřebírám agro, vím kdy použít sm/feign popřípadě nastřelovat které tanky
Pitbull4 - Další část nahrazující balíčku xPerl. Použil jsem tento addon pro vytvoření pohyblivých ikon mě, peta, targetu a "target of target". Stejně jako IceHUD ukazuje manu a životy, ale v jiným provedení a je to vlastně už 3. addon díky kterýmu vím, kdo má agro.
Postal - Addon umožňující vybírání všechny pošty jedním kliknutím
Prat - Utilitka se spoustou možností k upravení chatlogu. Já si oddělal tlačítka, nastavil autohide General/CombatLog ad. aby nezavazeli (taky to vypadá líp :D), můžu invovat hráče jen alt+kliknutím na jméno, otevírat odkazy, kopírovat text, ukládat historii o 5K řádcích (podívat se třeba kdo šikovný pullnul bosse), zkrátil jsem názvy k channelům a vidím všechny classy i na worldu
Quartz3 Ukazuje mi stejně jako buff frames trvání použitých spellů, procnutí itemů nebo DoT a po druhé Cast bary. Mám to umístěné tak že mi to spojuje obě strany IceHUD barů, takže sleduju jen pediférně a můžu se věnovat sledování dění v raidu a jiné věci.
Reccount - Utilitka, která dokáže hráčovi rychle zvednout nebo shodit ego.
SatrinaBuffFrames - Nastavuje vzhled buffů a debuffů, možnost jejich umístění na obrazovce, zvětšení/zmenšení, styl odpočítávání a vlastnosti šablony, do které se řadí. Já si například dal zvlášť buffy a debuffy - ty mám zvětšené a blíže ke středu obrazovky
TidyPlates - Nový rozměr v podobě frames targetů (je to cool). Čtvrtý addon, díky kterému vím, že přebírám agro.
TipTac - Nastavuje vzhled tooltipů, jejich informací, velikosti a umístění zobrazení na obrazovce.
Titan - Panel přehledu zvolených informací, snad netřeba představovat. Používám pro orientaci, autoopravy a otevírání Bagnonu.
GearScore, DBM, EPGPlootmaster, GroupCalendar, QuestHelper

Theorycraft: - 1. nástřel, 2. dot + macro na všechny spelly s dlouhým cd, 3. chim+silence, 4. aimed, 5. 3x steady, 6. chim, 7. aimed, 8. 3x steady atd. Jak mi dojede Call of the Wind a Rapid Fire, použiju Readiness ještě hned na začátku a celý začátek opakuju, protože kolikrát se mi cd 5 min Rediness načte na bossovi znova. Když je třeba nastřeluji tanka i v průběhu nebo pokládám trapy. Když mám cooldowny a musím běžet, místo steady použiju arcane shot, která dává sice o něco menší dmg (protože není vytalentovaná), ale lepší než ztrácet dmg utíkáním, když nemůžu zrovna cast (např. fester sbíhání, sindra odbíhání apod.). Nechápu huntry u kterých vidím, že Arcane Shot automaticky nemají ani v baru.

Jak kvalitní máte internet?: INTERNET
Jaké máte v raidu FPS?: Na screenu z naxu mam 67, ale to asi nic neřekne, budete mi muset věřit, že mám nadupaný PC na WoW bez lagů.

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce? Čas raidu mi vyhovuje a jsem progresivní typ, když partě něco pár pullů nejde, nejsem ten co se potichu odpojí a jde pryč. Zároveň ale mám ve zvyku posílat do někam netýmové hráče.

O ŽIVOTĚ:
Věk: 23 let
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?: UnderrateD, Kaldorei
Důvod odchodu z předchozích guild: Nevím či se mohu pokládat za právoplatného člena UnderrateD, ale pomáhal jsem jeho znovuzaložení, ale pak to hlavní aktéři sami vzdali. V Kaldorei jsme už 4. ID nemohli sundat Sindru na normal a jelikož se tam neustále střídají noví lidé co absolutně neví, vidím 12/12 jako nepřekonatelnou hranici. Konstruktérem dalšího důvodu je kamarád, který odtamtud přešel za vámi.

Časy kdy jste online: V Raid-Time a když mám chuť na WoW
Mumble, sluchátka/mikforon?, můžete se bez problému vyjadřovat při raidu?: Ano

Proč chcete právě k nám: Jsou u vás kamarádi a já rád hraju s kamarády a taky bych chtěl nějaké HC itemy
Co můžete guildě nabídnout?: No tak slyšel jsem, že nemáte zrovna aktivní huntery, tak to je to co mohu nabídnout - aktivního huntera co točí v rámci možností equipu a bude podporovat guildu na 9/10 ID raidů.
Znáte někoho z guildy?: Wolfx a Chucker

Napište nám něco o sobě: Díky těm, co to dočetli až sem. Jmenuji se Tomáš, bude mi 24 let a bydlím v Brně, kde působím jako nedostudovaný IT. Ve volném čase se věnuji svým přítelkyním, pomáhám rodině nebo jsem na PC. Sbírám plné láhve alkoholu a občas nějakou i vypiju. Jsem upřímný a mám rád sarkasmus, občas se kvůli tomu s někým i pohádám, ale na raidu jsem poslušný jako placený ;-)
Elfusen
Nemluva

Re: Elfusen - Hunter - MM

Příspěvekod Kukajda » 04 led 2014, 11:48

Přihláška se mi líbí, huntera sice momentálně vyloženě nesháníme, ale nevidim důvod ti nedat šanci.
Za mě ANO.

edit: Už jsem na PC, tak jsem se mohl podívat na armory a byl jsem upozorněn na pár detailů. Rád bych odpověď na pár následujících dotazů:

1) Talenty - proč nejedeš 3/3 Focused Aim - ztrácíš tam jak pushback redukci (u nás paláti nejezdí imrpoved conse auru -.-) tak zbytečně i hit. Improved Barrage ti to rozhodně nenahradí. A ten pushback ti podle mě hodně ublíží.

2) Hit - jak jsi na tom s hitem (včetně talentů). Nechce se mi to přepočítávat, ale dle armory máš 7% (+3% talentu), to jsi overhit i bez draneie o dvě procenta (o 1% když beru tvé stávající talenty). Pak nechápu ty hit wristy (a myslim, že klidně můžeš vytáhnout ty BiSové ;)). A cokoliv jiného 258/264+ za ten neck by byl taky asi upgrade.

3) Gem v Ashen ringu - je to drobnost, ale +20crit je tam asi uplně zbytečný. Když už udržet socket bonus, tak by byl určitě lepší agi/krit gem, ale i tak by asi čistá agi byla nejlepší.
Kukyna Kukajda Kukynka
Kukajda
Řečník

Příspěvekod Revan » 04 led 2014, 12:08

Mam podobny nazor jako Kuky. Za me ANO
Revan
Diskutér

Příspěvekod Elfusen » 04 led 2014, 21:18

Kukajda píše:Přihláška se mi líbí, huntera sice momentálně vyloženě nesháníme, ale nevidim důvod ti nedat šanci.
Za mě ANO.

edit: Už jsem na PC, tak jsem se mohl podívat na armory a byl jsem upozorněn na pár detailů. Rád bych odpověď na pár následujících dotazů:

1) Talenty - proč nejedeš 3/3 Focused Aim - ztrácíš tam jak pushback redukci (u nás paláti nejezdí imrpoved conse auru -.-) tak zbytečně i hit. Improved Barrage ti to rozhodně nenahradí. A ten pushback ti podle mě hodně ublíží.

2) Hit - jak jsi na tom s hitem (včetně talentů). Nechce se mi to přepočítávat, ale dle armory máš 7% (+3% talentu), to jsi overhit i bez draneie o dvě procenta (o 1% když beru tvé stávající talenty). Pak nechápu ty hit wristy (a myslim, že klidně můžeš vytáhnout ty BiSové ;)). A cokoliv jiného 258/264+ za ten neck by byl taky asi upgrade.

3) Gem v Ashen ringu - je to drobnost, ale +20crit je tam asi uplně zbytečný. Když už udržet socket bonus, tak by byl určitě lepší agi/krit gem, ale i tak by asi čistá agi byla nejlepší.

Ahoj, tak je to trapný pocit, ale v 1) a 2) bodě máš pravdu a už jsem se zařídil, talenty změněny a item vyměněný. Já jsem si z neznámých důvodů myslel, že z talentů mám jen 1%, což by při výměně wristu už vadilo. Tak teď mám 5,54% + 3% talenty a jsem 0,5 % overhit bez draneie + ten pushback, děkuju za poznatek.

3) Nevěděl jsem, že existuje agi/crit do žlutého, takže opět díky za novou informaci, mám to už nahrazené. Jinak si myslím že socketovat metáč [Relentless Earthsiege Diamond], kde je třeba 1xŽ/Č/M socket, je lepší než socketovat [Chaotic Skyflare Diamond], kde je třeba 3xČ socket.
V prvním zmíněném metáči počítám z červeného 20agi + 10 all stats + 10agi/10crit + socket bonus 10agi + meta 21agi/3%crit = 71agi/10crit/3%crit/10sta/10int.
Ve druhé variantě nasázím 3x20agi gem bez socket bonusu + meta 21crit/3%crit = 60agi/21crit/3%crit.
Elfusen
Nemluva

Příspěvekod werbov » 05 led 2014, 12:23

jeden dotaz :) talenty máš síce pekné ale chýba mi 2/2 v rapid recuperation, viem aké je to za huntra a určite kapeš na manu :D čiže tie +2% z rapid fire sa hodia :) inak som ZA prihláška pekná konečne niekto kto tomu venoval pár minút svojho zbytočného života na tomto svete
Avaro omnia desunt, inopi pauca, sapienti nihil
Lakomcovi chýba všetko, chudákovi málo, múdremu nič
Werbov
------------------> * 80Lvl Balance druid * <------------------
werbov
Žvanil

Příspěvekod Elfusen » 05 led 2014, 17:32

werbov píše:jeden dotaz :) talenty máš síce pekné ale chýba mi 2/2 v rapid recuperation, viem aké je to za huntra a určite kapeš na manu :D čiže tie +2% z rapid fire sa hodia :) inak som ZA prihláška pekná konečne niekto kto tomu venoval pár minút svojho zbytočného života na tomto svete

True story, na manu kapu.. hlavne na 10man raidech. Když to jde snažim se držet u totemů nebo použiju potku. No nevím jestli mě to spasí, každopádně to zkusit můžu. Někteří bossové mě s manou vyjdou těsně a u jiných zas musím využít "aspekt of the viper" už v polovině (prof, lk, lady, gunship, vali), takže na ten aspekt stejně budu přepínat ale třeba o 2s méně. U sindry si třeba přepínám na aspekt v air phase. A dál nevím, kde si talent už ubrat :D asi zas tu barrage, zkusím to a uvidím.
Elfusen
Nemluva

Příspěvekod Elfusen » 06 led 2014, 13:12

Jaj dobre napálili jste mě..Ten gem je úplně zbytečný, stačí 1x all stats a mám meta bonus. Hraju WoW teprve 3. měsíc, tak nevím úplně vše, ale tak rychle se učím. 1 špatný talent a 1 gem není až takový hřích nebo ano? :) Nechci být v guildě z protekce, že někoho znám, chci tam patřit, tak rozhodnutí je na vás.
Elfusen
Nemluva

Příspěvekod Kukajda » 06 led 2014, 13:32

Zatim tu máš 3x ANO, takže nám těch pár drobných nedostatků zas tolik evidentně nevadilo. A neboj, když se k nám dostaneš, z protekce to nebude. Jen si počkej na vyjádření ostatních.
Kukyna Kukajda Kukynka
Kukajda
Řečník

Příspěvekod Remedy » 06 led 2014, 15:39

hm, tiez ano
DPS is science, tanking is skill, Healing is ART.
_________
Remedy, the Astral Walker - 80 lvl Shadow Priest
Remedy
Diskutér

Příspěvekod Phobos » 06 led 2014, 16:20

snaha je a na 10 to nebylo zle - ANO
Shaman resto - 80 lvl
Phobos
Kecálek

Další

Zpět na Vyřešené přihlášky