Ravensoul - Druid - Balance

Ravensoul - Druid - Balance

Příspěvekod Raven » 31 led 2014, 18:25

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: Saber, Raven

Nick: Ravensoul
Class: Druid
Spec: Balance
Vaše další postavy: Sabersoul

Kvalita gearu: 5850
Odkaz na talenty: Talenty
Odkaz na armory: Twinstar Armory

Jaké máte dual talenty?: Restoration
Kvalita equipu na dual?: 5952 - poskladaný pomerne nedávno, takže tam mám bohužial ešte niektoré časti z bala equipu

Raidy, které jste prošli na Twinstaru: ICC10 12/12 (8/12 HC), ICC25 12/12 (7/12 HC), ToGC10 4/5, ToGC25 4/5, (Naxx, EoE, Onyxia, OS - full clear)
Máte nějaké zkušenosti z offi.?: Zatiaľ nie

Screen DPS Dummy:
Obrázek
Screen DPS/HPS/TPS z raidu:

Obrázek
Screen UI s ukázanými Addony(ty vypište níže, proč je používáte, atp.):

Addony:
AutoRepair, Bagon, Bartender4, ButtonFacade, Carbonite (vypnutý ale v prípade potreby si ho zapínam), DBM, Forte, Gatherer, GS, Grid, GC, HealBot, Lui, Mapster, Omen, OmniCC, oUF, pMinimap, Prat, Postral, Recount, TipTop,

Theorycraft:
Nie som ten tip hráča, ktorý ide primárne na GS ale na staty. Preto stále nosím Mace z Battered Hiltu, má pre mňa prijateľnejšie staty ako staffky (Abracadaver, Nibelung, ktoré sa mi váľaju v banke).
Priorita statov, ktorá mi vyhovuje: Hit na cap > SP > Crit (na cap) > Haste (na cap) > Intel > Spirit
Vypisovať rotačku za balančaka hádam nemusím :D

Jak kvalitní máte internet?:
Obrázek
Jaké máte v raidu FPS?: cca 30 fps

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce?:
Raid time je pre mňa pomerne vyhovujúci :)

O ŽIVOTĚ:
Věk: cca 21
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?: Horda - Legatum Noctis, Aliance - Heroes of Yggdrasil
Důvod odchodu z předchozích guild: Na horde asi pol roka pauza od wowka a potom návrat, ale na alianciu a skúsiť začať nanovo - následoval prevod. Odchod z Ygg pre nezhody s GuM a vzájomnou konfrontáciou na jeho systém vedenia guildy.

Časy kdy jste online: Na dohodnuté raidy a vždy keď farmím surky alebo je chuť na WoW
Mumble, sluchátka/mikforon?, můžete se bez problému vyjadřovat při raidu?: Mmb, rovnako TS mám, na raide rozprávam len keď je to nutné a max počas prestávky, inak menej významné veci píšem do chatu, keď na mmblu rozpráva viac ľudí naraz je to nanič.

Proč chcete právě k nám: Kamarát bol s vami icc 25 a bol veľmi spokojný a povedal mi, že máte otvorený nábor pre balance + písali ste o nábore na worlde, tak že to skúsim :)
Co můžete guildě nabídnout?: Odpovedajúci dmg môjmu gearu a raidový boost za svoju class :D Flasky, ryby do raidu sú pre mňa samozrejmosťou ak niekomu niečo náhodou chýba. A určite príjemná spoločnosť pri robení achivov ak sa niekto nájde :D
Znáte někoho z guildy?: Myslím, že max Elfusena, ale ten je u vás nováčik :)

Napište nám něco o sobě: Teda zdravím všetkých, ktorý to dočítali až sem do konca a ďakujem vám za váš čas strávený pri mojej prihláške :) V prvom rade aj napriek tomu, že mám chlapský char, budem vás musieť sklamať, ale "medzi nohami nič nemám" a buzerant rozhodne tiež nie. Takže ste si určite už domysleli, že pohlavia mužského nie som. :D Volám sa Veronika, pochádzam zo severu slovenska - Orava, momentálne ešte študujem odbor sociálno-právna činnosť :) Fičím pomerne na tvrdšej muzike (metal jak jinak :3 ), mám tak trošku úchylku na draky a draeneiov (bohužiaľ kombinácia druid - draenei neexistuje -_-) a vo voľnom čase rada kreslím a gamblim :)
Raven
Nemluva

Re: Ravensoul - Druid - Balance

Příspěvekod Shanir » 31 led 2014, 18:31

Fotku v plavkach alebo bez nich :D (mna netreba brat vazne)
But inside your heart it is black and it's hollow and it's cold
Shanir
Žvanil

Příspěvekod Dwis » 01 úno 2014, 01:10

Momentalne tento vikend guilda bude mozna prochazet velkou transformaci takze nam odpust ze se tvoji prihlasce nikdo moc nevenuje. Jednoduse je to proto ze nevime co by jsme ti vlastne mohli nabidnout my. Nekdy behem pristiho tydne se zde dozvis vic. kazdopadne absence externich pohlavnich organu je u nas vitana.
Dwis
Řečník

Příspěvekod Remedy » 01 úno 2014, 01:56

napisal som jej ingame mail dwis, dnes poobede, takze vie, preco to trva tak dlho
DPS is science, tanking is skill, Healing is ART.
_________
Remedy, the Astral Walker - 80 lvl Shadow Priest
Remedy
Diskutér

Zpět na Vyřešené přihlášky