shokarta - Hunter - MM

shokarta - Hunter - MM

Příspěvekod shokarta » 24 úno 2014, 14:47

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: shokarta

Nick: shokarta
Class: Night Elf
Spec: Hunter
Vaše další postavy: Zadne

Kvalita gearu: Mob drop

Jaké máte dual talenty?: PvM/PvP

Raidy, které jste prošli na Twinstaru: Zadne
Máte nějaké zkušenosti z offi.?: Hral sem neco pres rok na offiku kdyz WoWko vyslo, to je pred 10 let uz... od te doby jsem nehral, az ted hraju posledni 3 tydny na Twinstar

Addony: Jsem znovu po ciste instalaci, mel jsem tam toho hromadu a chaos, tak ted si v klidu projdu vse, a dam si tam ty nejdulezitejsi veci, zadne zbytecnosti... rad si necham poradit... to same s macrama

Jak kvalitní máte internet?: Asi nejlepsi, co se v CR da sehnat
Jaké máte v raidu FPS?: max

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce? vyhovuje

O ŽIVOTĚ:
Věk: 26
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?: Zadne

Časy kdy jste online: Vetsinou furt, zalezi
Mumble, sluchátka/mikforon?, můžete se bez problému vyjadřovat při raidu?: Muzu bez omezeni

Proč chcete právě k nám: Mnoho duvodu, vypada to, ze jste dobre organizovani, najdu tam hromadu dlouholetych zkusenych hracu, co jsou ochotni poradit... a ze ja za 10 let nehrani WoW jsem pekne zapomel vse, tak rad bych co nejvic rad ohledne PvP hlavne
Co můžete guildě nabídnout?: Guilda zacla na Tranzeru, s Tranzerem jsem byl kamarad, a jestli nekdo ze starsich hracu pamatuje na Devorian, tak ja byl jednim z developeru.... na Tranzer serveru jsem se podilel taktez...

Napište nám něco o sobě:
Hraju basket
Zavodim na autodrahach (Most vetsinou)
nekdo uz me muze znat jako PUA shokarta
shokarta
Nemluva

Re: shokarta - Hunter - MM

Příspěvekod Numerobisek » 27 úno 2014, 16:44

Ahoj, tak se tu vyjádřim, momentálně aktivně už 25 nechodíme, spíš jen tak pro zábavu 10 man raidy, kde je ale přetlak. Uvidíme, co přinese Cata. Přihlášky teď nejsou aktuální, dáváme přednost např. in game povídání, nebo nějaký dung/raid, kde bysme tě viděli přímo v akci. Tak zkus napsat někomu od nás přímo in game, ideálně Numerobisek, Ixix, Papajka.
Numerobisek Resto/Cement Shaman
Numerobisek
Kecálek

Re: shokarta - Hunter - MM

Příspěvekod Dwis » 27 úno 2014, 17:47

Prijat na zkousku jelikoz se jedna o nedoexpenou postavu tak cas ukaze .
Dwis
Řečník

Zpět na Vyřešené přihlášky