Huskercz - Druid - Feral Tank

Huskercz - Druid - Feral Tank

Příspěvekod huskercz » 26 led 2015, 22:40

Ahoj,ve hře mě oslovují normálně Huskre (čteno hAskre ;) ) Začínal jestě na TBC ,ale jen co sem se dostal na 70 lvl vrazili tam Lich Kinga :D Začínal sem na Equilbriu server Nemesis,pak sem šel na Twin kde sem byl v main raidu veselých medvídků,pohodová guilda,která nepřežila Cataclysm,po tom co nás vykopali z Vesperu sem byl U Jezevci se vrací ,kde sem se nepohodl s leaderem behem raidu za coz me vyhodil z main skupiny,pak sem sel do Nyga stole my equip,ktera byla supr,ale bohuzel zradili klicovy hraci a rozpadlo se to nacez sem se vsemi co prezili sel do predem domluvene guildy Veterans of Anathoria,kde sem i ted........,sel sme s nimi 4 raidy a pochopil sme velmi rychle ze musim pryc :D moc lidi nevi co maji delat a wipovat na Halfusovi normal mi proste prijde moc -_- . Cataraidy sem prosle na 10 vsechny a na 25 mi chybi uz jen AlAkir,k heroicu sem jeste nedostal poradnou sanci a proto koukam po parte kde su kvalitnejsi hraci.
Jinak se jmenuji Dominik,pochazim ze severnich cech,ale ziju s rodinou v Praze ,tenhle rok mě čeká maturita a pracuju v Cinema city na pokladne,jinak me moc nenapada co rict :D Equip mam podle mě slušný,až na PvP neck a nedodelane enchanty,dual mam resto 352 ilvl ,ale za heal se spis ucim zatim hrat,nejsme uplne drevo,ale top heal bohuzel taky ne.

Alti : Battlelady 85 Holy/retri
Kiritocze 81 Fury/Protect

na dalsich altech pracuju ,ale zatim maji pod 80 lvl a nema cenu je sem psat

Nevim co muzu nabidnout,ale pripada mi ze feral tanku nejak ubiva jdou vsichni DK ,to se mi nelibi,feral neni vubec spatnej :-)
Nevim zda z guildy nekoho znam,nevybiram si podle toho kde jsou kamosi a nemam predstavu jeslti tady nekdo z nich je,zname si clovek muze udelat vsude,nevic sme si jist ze sem nektere uz potkal v nejakych tech radoby world raidech ;)

armory : http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Huskercz
Screen UI : http://leteckaposta.cz/548051860

Doufam ze sme snad napsal vse,kdyz tak se klidne ptejete ;)
huskercz
Nemluva

Re: Huskercz - Druid - Feral Tank

Příspěvekod Light » 29 led 2015, 12:21

Čau řeknu ti narovinu, že nechápu co si mám o tobě myslet. Talenty ani glyphy nemáš dobře, eq taky ne. Tvrdíš že jsi tank, ale máš glyphy na kočku? A vůbec žádný reforge do tanku.

Vysvětli pls
Light
Diskutér

Příspěvekod huskercz » 29 led 2015, 14:12

JJ,co se týče glyphů tak díky za připomenutí u resta,po změně duálu sme si je zapomněl změnit,ta kombinace s kockou je pri expeni a solo hrani prijemnejsi pro me ;) equip si mozna videl muj dpskovej,na feral mam dva,ted sme tam hodil tanka a uz to tak necham ;) a co se tyce talentu tak mi prosim rekni co tam mam spatne,protoze s nima uuz tankuju dlouho a problem zadny sme nemel
huskercz
Nemluva

Příspěvekod papajka » 29 led 2015, 15:07

Za mě pro, tank je potřeba a pokud ukážeš rozumnej přístup, necháš si poradit a budeš mít skill, tak určitě budeš mít míst v raidu.

PRO na zkoušku.
papajka
Diskutér

Příspěvekod Kasmir » 29 led 2015, 17:44

husku husku :D ... mozna narazis na zname lid :P .
Kasmir
Nemluva

Příspěvekod Bendover » 29 led 2015, 19:39

OK, na skúšku.
Bendover
Řečník

Příspěvekod huskercz » 29 led 2015, 20:17

komu mam napisat o inv???
huskercz
Nemluva