Tuc,Dlouhan,Ragi,Zahaire,Santu,Krion,Sindo,Astris,Gloi,Thero

Re: Tuc,Dlouhan,Ragi,Zahaire,Santu,Krion,Sindo,Astris,Gloi,T

Příspěvekod Sindo » 07 kvě 2015, 09:32

Astraroth
Ještě bych přidal jeden bod a to je iniciální diskuze nad možností chodit 25 many, pokud nebudete chtít, tak samozřejmě žádnej problém, ale myslím, že topicem do diskuze by to rozhodně být mohlo.

25m je lepší chodit z důvodu 2,5x většího lootů a 3x marce. Otázka spočívá jenom v posunu HC modů. Přece jenom 5/6 BwD a 2/5 BoT už není zast tak velký progress. Nef a Chog na 25m bez toho, aby byl aspoň progresnuty do 3 (Nef) a 2 (Chog) je hodně těžké. Hráči musí chodit automaticky bez nutnosti přemýšlení a navíc i musí byt cca dps kolem 23k v průměru. Podle mě je jednoduší si nacvičit celou situaci jak Chog a jeho fáze v 10m a potom Nef jeho 3 faze, hlavně druhá nejhorší fáze se sloupy, dotkou a addkama.
Navíc ještě jedna nejproblematičtější věc u 25m je docházka raidů. Vždy na začátek raidů je plno v případě docházky kdy zbývá jeden bos nebo dva je ta docházka hodně slabší.
Já bych s radostí uvítal nějaké normální 25m. 8-)
Sindo R3 PvE / R3 PvP
Azirka Destro PvE / Affli PvP
Komthesa Suri PvE / MM PvP
Activie Prot PvE / Arms PvP
Sindo
Žvatlal

Příspěvekod Tucy » 07 kvě 2015, 09:35

Většina jiz koukam registrovana je a o ostatni se postaram a pripadne budu plne informovat, poprosim tedy bylo by to mozne o presunuti diskuze jinam O:) reseni na mumble se prizpusobim, takze zatim to vypada na dnes 19:00/30 - 20:00?? edit: a asi bude opravdu vhodne udelat samostatny topic pro 25m aby se nam to tu nemotalo jedno pres druhe. Dekuji x)))
Tucy - Holy PVE; Disco PVP
Bloudička - Survi PVE
Areeya - Shaman kid (Enha)
Tucy
Kecálek

Příspěvekod Kuree » 07 kvě 2015, 10:29

Co takhle zavést nějakou 25m pro alty/lidi co se nedostali na raidy? Už se to tu párkrát probíralo..hodně z nás má dost raidu schopných altů a pár lidí zkomírá na tom, že se nedostanou na 10ky... Proč 25ky? Jednoduše máme už něco odprogresováno a znova to progresovat na 25ce se mi moc nechce s mainama :D....jenom takovej návrh. Snad mě neukamenujete
Kuree
Žvanil

Předchozí

Zpět na Vyřešené přihlášky