Pandabeer - Holy / Retri

Pandabeer - Holy / Retri

Příspěvekod Panda » 15 kvě 2015, 18:16

Ahojte. Po dlouhém přemáhání sebe samého jsem se rozhodl, že vám se pár vět napíšu. Bude toho teda nejspíše víc.. :lol: Tak snad vás to nebude nudit. :)

Něco o mé osobě
Jmenuji se Lukáš, jsem z Jižní Moravy, je mi 21 let a pracuji jako operátor výroby ve strojírenském průmyslu. Mám rád tvrdší hudbu, jezdím na hudební festivaly, koncerty a bláh bláh.. Hraji na hudební nástroj. Mám rád grilování, posezení v hospodě a vše tomu podobné.. Snad si to tu trochu nepletu se seznamkou. :D Teď už ale k wow.. ;)
Main postava
Pandabeer (oslovujeme, voláme - Pando)
Spec
Holy (main 362) / Retri (off 360)
Profese
BS - Socket flek na wristy a handy / Teď pracuji na Herbu, abych z toho následně mohl udělat INS, kvůli enchu na shouldery
Odkaz na Armory
http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Pandabeer
Alt postavy
Zmíním jen Blood DK s nickem Pedofeel. Je to spíše world raid postava, na guildovní raidy jsem ji nikdy necpal, vzhledem k tomu, že bylo vždy plno a ostatní to potřebovali o něco víc.. Nebo měli více času. :) Momentálně mám chuť vyexpit druida, kterého plánuju frčet ve Feral (tank) / Bala
Addony
Grid, DBM, Atlas, Skada ..
FPS a Latency
FPS jsem nikdy nesledoval, nějaký "problém" mám snad jen u Councilů při Seedu. Co se týče latency, tak stane se, že zalaguju, není to uplně bezproblémové. Ale není pravidlem, že mám lagy každý raid. :)
Screen UI
Mám pouze z RHC, nikdo to nikdy nechtěl :D - http://postimg.org/image/da587oqan/
Raid Time
Tak.. A jsme u největšího problému.. :) Co se týče víkendů, tak je pro mě nejlepší neděle, protože se chci bavit i normálně, né jen ve wow, takže soboty (večer) jsem většinou pryč. V neděli pak kdykoli, snad jen aby raid končil alespoň ve 23:00 :)

V práci střídám ranní a odpolední směnu. / Ranní - Volný každý večer mimo úterý, kde jsem na hudebce a domů se vracím kolem 20:00 (Není ale problém se odtrhnout dřív, pokud by bylo opravdu třeba) Odpolední - Pochopitelně nemám volný žádný večer :)
Takhle se mi to pořád střídá, týden ranní - týden odpolední....
Progress raidů
Na Cata FC normal. BWD HC - 3/6 (Mag, Atra, Chim dole), Omnotro 6%, Maloriak 50% / BoT HC - 1/5 (Halfus), progress Valiony a Choga. / TotFW jsem na HC nebyl. Neznám taktiky tedy na Nefa, Councily, Sinestru a TotFW :) - Není problém prostudovat
Na TBC jsem začínal, nepamatuju si. Wotlk jsem projel jen na PvP instantech.
Komunikace
Mumble a TS vlastním. Mikrofon také.. Ohledně mluvení - V neděli mám tak trochu problém, protože tu v mísntosti nejsem sám, takže pokud se tu někdo učí, či dělá cokoliv jiného, nechci tu neustále mlet papulou.. :) Samozřejmě nemám problém na cokoliv odpovědět, nebo něco říci.. V týdnu je to pak OK
Předchozí guildy
Riders of Darkness ----
UndeRRateD - Odešel jsem kvůli tomu, že mi moc "nevyhovoval" raid time, což jak jsem následně zjistil, bylo uplně jinak :D Právě pro mě ho mají asi nejlepší .. :) No a nejspíš i z více důvodů, ale to tu nebudu psát..
No Remorse - Jedna main HC raid skupina. Ze začátku jsem se snažil chodit každé ID (chodilo se v sobotu a v neděli). Fungovalo to tak, že kdo jde v sobotu, jde i v neděli. No a vzhledem k tomu, že soboty trávím pryč, nedostal jsem se na raid. :)

Jinak v raidu nejsem žádný nervák, rád komukoliv s čímkoliv pomůžu. jsem ochotný, až moc hodný, což se mi už hodněkrát vymstilo. :) (Možná jsem se už i poučil :D)

Vím, že můj raid time není zrovna nejlepší, a tak se nebudu zlobit, jestliže se tu objeví z větší části PROTI :) Budu prostě hledat jinde. Taky chci napsat, že nejste jediná G, se kterou jsem v kontaktu, každopádně jste na tom asi nejlépe.. :) Nepovažuji se za nějakého ULTRATOPPRO paladina, určitě si rád nechám s čímkoliv poradit.. No pokud máte nějaké otázky, tak čekám.. ^^ Snad vás to nenudilo. :D Díky za přečtení, čahoj.. :twisted:
Panda
Nemluva

Re: Pandabeer - Holy / Retri

Příspěvekod Bendover » 15 kvě 2015, 18:52

Za Bckovu skupinu NIE. S to z jedného dôvodu, raid time mame Po/Ut :) nech sa vyjadria další.
Bendover
Řečník

Příspěvekod Tucy » 15 kvě 2015, 19:54

My jsme o tom mluvili no, momentalne chci k sobě na heal resto shamana a jediné kdy bych tě klidně vzala je BwD, kde stejně potřebuju na některé bosse tři healery. Zde ale nastává problém, chceme chodit neděle BoT abychom měli dost času na progress a BwD nechat buď na všední den, nebo se ho pokusit sundat v patek/sobotu - ale to je šance minimalni že se sejdem co si budem povídat. Takže spíš ten všední den.

Ještě teda A/C ať se vyjádří, možná by se našlo místo tam když zrovna ne u nás.

Osobně si myslím, že by se to dalo nějak, alespoň na zkoušku první týden / dva / tři (teď je zrovna hokej, takže víkendy jsou zabité) aby jsi si zkusil jak ti to bude vyhovovat a jak ty budeš vyhovovat nám :twisted:

Tucy.
Tucy - Holy PVE; Disco PVP
Bloudička - Survi PVE
Areeya - Shaman kid (Enha)
Tucy
Kecálek

Příspěvekod Panda » 15 kvě 2015, 20:28

Já teda počkám, až se tu vyjádří každý leader. :) Jestliže to neklapne, tak se nic neděje, půjdu zase dál. :D Každopádně díky za odpovědi.
Panda
Nemluva

Příspěvekod Tucy » 17 kvě 2015, 07:29

Dnes bych si tě vzala na test do BwD pokud máš ještě volné ID a chuť. Dej vědět, díky.
Bloudička - Survi PVE
Tucy
Kecálek

Příspěvekod Panda » 17 kvě 2015, 08:18

Ahoj, ID volné mám. Domluvíme se ingame.
Panda
Nemluva

Příspěvekod Yasha » 17 kvě 2015, 11:08

Ja sa teda z dovolenim vyjadrim za A/C po spominanom raidde, kedze tam tiez budem pritomna :)
Yasha
Hovorka

Příspěvekod Panda » 17 kvě 2015, 21:29

Začalo mi to po raidu lagovat, proto jsem nereagoval. Každopádně .. Mám teď odpolední směnu v práci, takže tu nebudu.. :) K tomu dnešnímu raidu. Jste hodně schopná guilda, i když se nějaký ten wipe podařil. Já se teda snažil, snad to nebylo tak hrozný. :)
Panda
Nemluva

Příspěvekod Tucy » 18 kvě 2015, 09:41

Během týdne když se potkáme ve hře, tak to dořešíme na mumble, abychom to tedy nějak mohli uzavřít
Bloudička - Survi PVE
Tucy
Kecálek

Příspěvekod Tucy » 18 kvě 2015, 10:58

Menses si ho tedy bere pod svá křídla, přijat.
Bloudička - Survi PVE
Tucy
Kecálek

Zpět na Vyřešené přihlášky