Yureka - Demo Lock

Yureka - Demo Lock

Příspěvekod Yureka » 23 kvě 2015, 16:37

O HRANÍ:
Jak Vás máme oslovovat?: "Jureko"

Nick: Yureka
Class: Warlock
Spec: Demo
Vaše další postavy: nevlastním

Kvalita gearu: 360ilvl
Odkaz na talenty: Momentálně mám Destro (hraní si na dummy, testování v raidu)
Odkaz na armory: LINK

Jaké máte dual talenty?: Affli... v případě krajní nutnosti Destro
Kvalita equipu na dual?: Stejná priorita statů = stejný gear

Raidy, které jste prošli na Twinstaru: BWD 3/6HC, BOT 2/5HC, TOT4W 0/2HC - normaly cleared
Máte nějaké zkušenosti z offi.?:

Screen DPS Dummy: Nemám
Screen DPS/HPS/TPS z raidu: VALIONA v demu - bez engulfingů, Magmaw v affli
Screen UI s ukázanými Addony: ZDE

Addony: SUF, Weak Auras, Quartz, Bartender, Big Wigs
Theorycraft:
hodnota statu pro mě momentálně s tímto gearem je následující: Intel > Hit > Haste Soft Cap (1993 pro další tick Corruptionu) > Mastery > Crit > Spirit

Důvod proč se držím této priority je jednoduchý snažím se switchovat mezi specy podle potřeby encounteru... mastery na twinstaru u demo locka stále pokulhává (hlavne co se scalovani %dmge týče při přechodu do metamorphosi hlavně v případě mastery procu což bez trinketu sice není můj případ, ale částečně i pro to že demo bez toho trinketu dost ztrácí, ale zde by ztrácelo ještě víc s ním) a tak hrát na affli prioritu není až tak ztrátové

Jak kvalitní máte internet?: Stabilní 20mb/s
Jaké máte v raidu FPS?: 50-60

Vyhovuje Vám Raid time?, dokážete si na něj udělat čas a být na raidu až do konce? Ano vyhovuje :)

O ŽIVOTĚ:
Věk: 23
Guildy, kterými jste prošli na Twinstaru?:
Důvod odchodu z předchozích guild:
Poslední, dlouhodobou guildou byla guilda u hordy The Imperathors... kde kolektiv již dlouhou dobu nestál za řeč, ale dlouho se mi nechtělo odejít a nějak pomoci guildě se někam dostat. Co ale předvádí GuM této guildy už bylo neunesitelné - 5ti hodinové progressy HC Magmawa každý den s jiným setupem, za většinu failů mohl právě sám GuM který si ovšem nikdy a asi nikdy chybu na své straně nepřizná a tak jen hledal chybu a co by vytkl ostatním což často přecházelo v slovní potyčky

Předchozí WotLK guildou byla guilda Inquisitors of the Horde a guilda Unholy

Časy kdy jste online: Ne-Pá 18:00+
Mumble, sluchátka/mikforon?: Samozřejmost

Proč chcete právě k nám: Dlouholetá tradice guildy, slušný progress
Co můžete guildě nabídnout?: Osobu ochotnout pomoci, docházející na raidy s (doufám) kvalitními výsledky
Znáte někoho z guildy?: Neznám

Napište nám něco o sobě: Jmenuji se Dominik, aktivně se věnuji Boxu a Street Fightu. Mám rád kvalitní a ne zrovna levné pití (Jack Daniels, Cpt Morgan, Havana)
Yureka
Nemluva

Re: Yureka - Demo Lock

Příspěvekod Tucy » 23 kvě 2015, 21:14

Je možné, že se bude chodit i 25 man, nedělá ti to problém? Jinak za mě prostě určitě ano, ale s tím, že budeš muset nějakou dobu dělat náhradníka = což znamená, že si dle mého vždy něco zajdeš, ale nebudeš pravděpodobně vědět jistě jaký den a s kým. Je tu velká šance, že se někde uchytíš během několika ID třeba i nastálo nebo na střídačku když někdo odpadne. Pokud by jsi do toho šel s tímto, tak za mě ANO:)
Tucy - Holy PVE; Disco PVP
Bloudička - Survi PVE
Areeya - Shaman kid (Enha)
Tucy
Kecálek

Příspěvekod Kuree » 23 kvě 2015, 22:29

Vypadá to pěkně. přihláška dobrá, vypadáš na normálního člověka co se v tom vyzná. Lockové se hodí vždycky a pokud chceme skládat 25ky tak lidi potřebujem..takže určitě PRO
Kuree
Žvanil

Příspěvekod Bendover » 24 kvě 2015, 08:27

1. Imperathors!!!!! ...th.... Precoooooooooooo?????????? Uz len podľa názvu by som povedal ze GuM je zúfalec a v nasledujúcich odsekoch si domnienku potvrdil :D

2. Streetfight? Takze niečo ako Gangs Of New York?

3. Jack Daniels - very good, toho poznám ;)

V Bcku síce aktívneho locka mame, ale ak budú ostatní raid leaders súhlasiť, nebudem proti prijatiu do guildy na skúšku.
Bendover
Řečník

Příspěvekod Dwis » 24 kvě 2015, 08:34

Přijat. Napiš si o inv ingame.
Dwis
Řečník

Zpět na Vyřešené přihlášky